option-select

Фотоогляд на лосьйон для розчинення закритих комедонів Holy Land

25 травня 2021
Автор: Підгорна Катерина

Добрий день, хочу поділиться своїм досвідом у використанні лосьйону для розчинення закритих комедонов від Holy Land Lotion Super Lotion. Так як останнім часом через неправильне харчування і надмірне використання тонального крему, шкіра обличчя значно погіршала, з'явилися дрібні комедони і запалення. Шкіра у мене 20+ комбінована, схильна до жирності.

Лосьйон Холі Ленд Брала в об'ємі 125 мл, за своєю консистенцією лосьйон водянистий з легким зеленуватим відтінком без запаху і аромату. Після інтенсивного очищення обличчя наношу лосьйон спершу на ватний диск і далі розтираю по очищеному, сухому обличчю оминаючи область очей. Перші 2 хвилини після застосування обличчя дуже свербить, потім це проходить і більше ніяких неприємних побічних ефектів я не виявила.

відгуки на Лосьйон Holy Land

Як працює лосьйон Holy Land?

Перший тиждень, мабуть, найнеприємніший у використанні даного засобу. Лосьйон починає "діставати" назовні всі запалення та дрібні висипання, і поступово прибирати їх з обличчя. На другий тиждень тон шкіри значно змінився, зникла пігментація, колір став рівним і запалення по трохи стали сходити зі шкіри.

Спочатку використовувала його щовечора, далі поступово зменшила використання до 3 разів на тиждень для підтримки шкіри обличчя в хорошому стані. З недоліків які мені вдалося виявити це незручний дозатор, так як він занадто великий і засіб виливається більше, ніж потрібно для використання, ну і звісно ж ще це перший тиждень користування коли все обличчя обсипає ще більше, хоч в порівнянні з отриманим результатом це просто дрібниці. Засіб вартує своїх грошей, тому не бачу сенсу шукати аналоги дешевше.

Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Кошик
ProstoPrelest
UA RU
(095) 713 71 72 Зворотній дзвінок