Обмін та повернення

Якщо Вам прислали не той товар, або він виявився бракованим чи пошкодженим, то протягом 14 днів з моменту покупки ви можете його повернути. За умови якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена.

Товар, представлений на сторінках каталогу інтернет-магазину Prosto Prelest не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках:

Ⓞ товар був у вживанні, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні бірки / цінника і т.д.
Ⓞ товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року.

Ⓞ покупець відмовляється надати фотоматеріали бракованого і / або несправного на його погляд товару.

Таким чином, обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Адміністрацією магазину право відмовити покупцеві в обмін або повернення товару.
При відмові покупця від товару Адміністрація магазину повертає йому сплачену суму, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.

Повернення грошей здійснюється протягом семи робочих днів.