option-select

Фотоогляд на пом'якшувальний крем для гладкості волосся Palco Professional

21 березня 2019
Автор: Кирис Яна

Я хотіла щось від сплутування і пухнастості волосся. Масла набридли, і я пішла в магазин, де мені і нарадили крем Палко, я вирішила не робити поспішних рішень і подумати, переспати з думкою. Загуглила бренд ... начебто непоганий. Замовила на ПростоПрелєсть, замовляю тут не перший раз, тому була впевнена в якості і термінах торгової марки Палко.

У мене густе волосся і в той же час пористе та пошкоджене. Кінці звичайно ж посічені, сухі і жорсткі. Повний букет. Я часто купую новинки, в пошуках кращих засобів для мого волосся.

Фотообзор на смягчающий крем для гладкости волос Palco Professional

Крем виявився негустим, видавлювати горошину, і він починає розтікатися по руці (як мус/бальзам). Запах на любителя... але він не залишається на волоссі. Крем легкий і невагомий, на волоссі не відчувається, розподіляється легко і просто. Наношу рази в 3-4 більше, ніж написано в застосуванні, щоб домогтися хоч якогось результату. Для дуже пористого / товстого волосся, думаю, що він буде безрезультатний. А для тонких в самий раз.

Фотообзор на смягчающий крем для гладкости волос Palco Professional

Крем не особливо порадував мене, я хотіла домогтися більшого ефекту, але він занадто легкий. Кінчики пригладжує ненадовго, і то, видавлюю для такого ефекту чимало крему. Пом'якшує і справді добре і щодо розчісування задоволена. Не скажу, що крем поганий, скоріше він створений не для мого волосся. Не шкодую про покупку, але більше купувати його не стану.

Фотообзор на смягчающий крем для гладкости волос Palco Professional

Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Кошик
ProstoPrelest
UA RU
(095) 713 71 72 Зворотній дзвінок