option-select

Кератинове вирівнювання волосся на дому

Кератинове вирівнювання - це нова система для відновлення, живлення і випрямлення волосся пошкодженого під впливом хімічних і фізичних факторів. Після такої процедури волосся знову знайде здоровий вигляд, стане сильним і блискучим. Робить волосся слухняним, що дозволяє робити укладку без проблем.

Що таке кератин - це концентрований білок з якого складається структура нашого волосся.

Кератинове вирівнювання це салонна процедура. Кератинове випрямлення волосся в домашніх умовах має таку ж дію, як і процедура проведена в салоні.

Показання:
-Якщо волосся пересушене через фарбування або довготривалі завивки
-Якщо волосся в'ється і є бажання його випрямити
-Якщо волосся неслухняне і хвилясте

Пропонуємо серію косметичних засобів до складу яких входить кератин.

Серія Indola Innova Keratin з кератиново-полімерним комплексом містить 5 продуктів по догляду за волоссям, який запечатує кутикулу, покриває кожен волосок захисним шаром.

Для того щоб домогтися максимального результату необхідно зробити процедуру з 5 кроків.

Крок 1

INDOLA Innova Keratin Straight

INDOLA Innova Keratin Straight - Шампунь для випрямлення волосся. Очищає волосся, створює рівну захисну плівку навколо кожного волоска, вирівнює кучеряве волосся. Підходить для щоденного застосування. Застосування: шампунь Індола нанести на вологе волосся масажними рухами, потім ретельно змити. Можна використовувати щодня.

Крок 2

INDOLA Innova Keratin Straight

INDOLA Innova Keratin Straight - Кондиціонер для випрямлення волосся. Волосся стає більш слухняним, навіть найскладніше, кучеряве і непокірне легко розчісується. Застосування: кондиціонер наноситься на висушене рушником волосся. Потримати 2 хвилини, після чого ретельно змити.

Крок 3

индола выпрямляющий спрей

INDOLA Innova Keratin Straight - Бальзам для випрямлення волосся. Засіб дуже легко лягає на волосся, не перевантажуючи його. Збільшує еластичність волосся завдяки формулі, збагаченій хітозаном. Застосування: невелику порцію бальзаму (розміром 1-2 см) нанести на висушене рушником волосся. Після чого можна сушити його феном.

Крок 4

Маска для разглаживания волос Индола

INDOLA Innova Keratin Straight - Маска для випрямлення волосся. Інтенсивно доглядає за волоссям і відновлює пошкоджені ділянки, максимально знижує ефект електризації, створює захисний бар'єр навколо кожного волоска. Застосування: нанести на підсушене рушником волосся. Залишити на 5-10 хвилин. Ретельно змити.

Крок 5

индола кератиновое масло

INDOLA Innova Keratin Straight - Олія для випрямлення волосся. Олія чудово лягає на волосся, роблячи його більш здоровим. Волос живеться від кореня до самого кінчика, структурні відмінності стають мінімальні. Застосування: олія наноситься на волосся після сушки феном (не наноситься на прикореневу область). Досить лише кілька крапель олії. Не змивати.

 

Серія для випрямлення волосся FarmaVita:

Продукти кератинового комплексу K.Liss мають новітню і ексклюзивну формулу, спеціально розроблену для створення прямого волосся

набір для кератинового випрямлення

FarmaVita K.Liss - Випрямляючий комплекс (крем, нейтралізатор, спрей)

Спрей для реконструкції (Rectructuring Protective Keratin Spray) збагачений кератином, миттєво діє на волосся. Допомагає відновити структуру волосся і захищає від теплового впливу, пантенолом і катіонними кондиціонерами, покращуючи, захищаючи і зміцнюючи структуру волосся.

Нейтралізуюча емульсія (Neutralizing Emulsion) має спеціальну кремову текстуру, розроблену для легкого використання;

Випрямляючий крем (Straigneting Cream with Keratin) з ароматом дикої вишні.

Для підтримки результату рекомедуется використовувати засоби для щоденного догляду в 3 кроки

Крок 1

Шампунь после кератинового выпрямления

FarmaVita K.Liss - Шампунь з кератином після випрямлення волосся. Призначений для ніжного і дбайливого очищення і інтенсивного догляду за волоссям будь-якого типу. Шампунь інтенсивно живить і надійно захищає ваше волосся, а також сприяє підтримці в волоссі оптимального кератинового балансу, допомагає продовжити ефект після процедури випрямлення волосся. Застосування: нанести на вологе волосся, з емульгувати масажними рухами і ретельно промити.

Шаг 2

Шампунь для кератинового выпрямления

FarmaVita K.Liss - Кондиціонер з кератином після випрямлення волосся. До складу кондиціонера входять протеїни пшениці, які є потужними зволожуючими компонентами, тим самим зміцнюючи цибулини волосся, а також відновлюючи і сприяючи збереженню природної структури волосся. Застосування: після миття шампунем нанести на вологе волосся і розчесати. Залишити на 2-3 хв. Прополоскати.

Шаг 3

Спрей с кератином

FarmaVita K.Liss - Спрей для реконструкції волосся. Допомагає відновити структуру волосся і захищає їх від теплового впливу, пантенолу, і катіонних кондиціонерів тим самим покращує, захищає і зміцнює ваше волосся. Застосування: захисний спрей нанести на вологе волосся попрядно, висушити феном і продовжити випрямлення.

 

 

 

 

Інші статті:

Уход за сухими волосами История марки Paul Mitchell Кислотный пилинг дома

Догляд за тонким волоссям

Історія марки Paul Mithell

Кислотний пілінг вдома

Кошик
ProstoPrelest
UA RU
(095) 713 71 72 Зворотній дзвінок