Дорого дня! Почну свій відгук із того, що фарбую волосся уже більше 10 років, часто змінювала колір із рудого на чорний, коричневий та навпаки. Одним із важливих факторів є те що я блондинка ( і важливо тон в тон зафарбувати світлі корені, що відросли та решту волосся, що уже було пофарбоване) + волосся чутливе до впливу фарби і душе часто кінчики пересушені та може регулярно випадати.

 

кр.jpg  кра1.jpg  крас1.jpg

 

 

Певний час використовувала фарбу ІГОРА, але через досить високу ціну замінила іі на Indola Permanent Caring Color. Часто використовую 2 відтінки: 7.44. (середній блондин інтенсивний мідний) + інший, темніший 6.77 ( темний блондин екстра фіолетовий) або 6.83 ( темно-русий шоколадний золотистий). Люблю експериментувати і підбирати найкращий варіант :) Результати фарбування завжди записую.

Фарба Indola Permanent Caring Color має приємний запах, густа, зручна і легка у використанні, тюбик має спеціальні позначки за якими можна орієнтуватися, скільки мілілітрів фарби уже використано.

 

 индола_11.jpg  цвет_кр.jpg

 

 

На моє волосся (довжина трішки нижче пліч) використовую 50 мл. фарби ( 30-40 мл. основного рудого відтінку 7.44 + решта додаю темний відтінок) Це для повного фарбування всієї довжини волосся, для зафарбовування коренів + прочісування гребінцем із фарбою вистачає вдвічі менше 25-30 мл. фарби + стільки ж окисника цієї ж марки Індола 2%.

 

окислитель1.jpg  состав_11.jpg

 

Інколи для хорошого зафарбовування світлих коренів волосся на них можу нанести трішки більше темного відтінку, потім додати більше рудого 7.44 у загальну масу та розподілити рівномірно по всьому волоссю.

Серед плюсів:

1.      Доступна ціна

2.      Легка, проста, зручна у використанні

3.      Колір тримається до 1 місяця, хоча не використовую спеціальних шампуней для фарбованого волосся

Мінуси:

у багаторазовому використанні я їх не помітила

 

инстр.jpg  вкладыш.jpg

 

×
Фильтр