Доброго дня! Побачивши можливість написання фотовідгуків дуже зраділа, так як сама читаю відгуки інших людей перед покупкою того чи іншого товару.

 Отже у мене тонке, хвилясте волосся, блондинка, але уже близько 10 років фарбую волосся, від частого фарбування воно періодично регулярно випадає.

Купила я Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Scalp Pack for Hair-loss Регенерирующая эмульсия для кожи головы, против выпадения волос орієнтовно за 2.5 місяці використання (мию я голову  приблизно 4 рази на тиждень) у мене лишилося близько 45 мілілітрів ( 3 частина рідини) Визначити трохи важко, так як пляшечка не просвітлюється, темного кольору. Сама емульсія прозора, рідка, з легким травяним запахом. Наносила я її кожного разу на волосся ДО сушіння феном, та трішки втирала пальцями у шкіру голови ден_ги_мори.jpg

 

        Фотообзор Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Scalp Pack for Hair-loss

 

 

Серед ПЛЮСІВ можу зазначити:

  1. натуральний склад, досить приємний запах легкий, (травяний)
  2. наявність перекладу українською мовою (на пляшечці увесь текст з ієрогліфів (напевне корейських :)))))
  3. досить економна, зручна форма для нанесення
  4. НЕ ЖИРНИТЬ волосся!
  5. Спочатку користування ВОЛОССЯ СТАЛО ПОМІТНО  І ШВИДКО РОСТИ, за кілька місяців по всій довжині видно багато рядів короткого, довшого і ще довшого волосся.  Спочатку я дуже зраділа, але пізніше ситуація змінилася ( див. мінуси, пункт 2)

 Серед МІНУСІВ:

  1. кришечка не добре закриває пляшку, і при переїзді я переливала емульсію у маленьку пляшечку і користувалася великою піпеткою.

Останній місяць помітила що волосся стало ТРІШКИ ВИПАДАТИ,  а після фарбування (регулярно фарбую волосся 1 раз в 1- 1.5) ЩЕ БІЛЬШЕ ВИПАДАЄ, не критично, але я регулярно користуюся емульсією і поки що позитивних зрушень не помічаю. Буду замовляти емульсію від випадіння волосся від Індоли (про яку напишу відгук пізніше), нею теж раніше користувалася, і схожої ситуації ніколи не було. Надіюся якийсь із цих засобів допоможе  В загальному, я РАДЖУ регенеруючу емульсію від Daeng Gi Meo Ri, хоча поставлю їй 4 із 5, але я добре розумію, що причини випадіння волосся можуть бути різними, і не існує ідеальних ліків чи засобів, все потрібно підбирати ІНДИВІДУАЛЬНО.


 

 

 

×
Фильтр