option-select

Фотовідгук на зволожуючу маску Moisture Kick

08 грудня 2017
Автор: ПростоПрелесть

Доброго дня. Хочу поділитися досвідом використання поживної маски для волосся Schwarzkopf BC Moisture Kick Treatment. Взагалі, я є прихильником бренду Indola та як і всім жінкам іноді хочеться експериментувати. Тому серед засобів по догляду за волоссям, у мене з’явилася ця маска.

Фотовідгук на зволожуючу маску Schwarzkopf Moisture Kick Treatment

Маска мені дуже сподобалася, вона добре зволожувала волосся, і навіть посічені кінчики виглядали набагато краще після її використання. У використанні вона проста і легка, як і будь-яка інша маска для волосся. Наношу на кінчики волосся після миття шампунем, та залишаю ненадовго.  Мені вистачало приблизно 5 хвилин для позитивного ефекту. 

Серед плюсів можу відмітити те, що дана маска досить економна, без різкого запаху (на відміну від кондиціонера цієї ж марки та серії), білого кольору, густої консистенції. На волосся довжиною трохи нижче плечей вистачало невеликої кількості. Використовувала я її в середньому через одне миття голови або один через три.

Фотовідгук на зволожуючу маску Schwarzkopf Moisture Kick Treatment

Волосся після маски не жирніло, навіть коли я його тримала довше звичайного. Звичайно “чуда миттєвого зцілення посічених кінчиків вона зробити не може”, але візуально та на дотик волосся стає набагато кращим – м’якішим та зволоженим (не видно сухих кінців).

В цілому, маска Schwarzkopf Bonacure Moisture Kick оправдовує свою ціну, я б рекомендувала її для регулярного догляду.

Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Кошик
ProstoPrelest
UA RU
(095) 713 71 72 Зворотній дзвінок