option-select

Засоби по догляду за фарбованим волоссям

14 січня 2018
Автор: Каріна Васильєва

Догляд за фарбованим волоссям - це свого роду комплекс дій, спрямований на відновлення, зміцнення, живлення і зволоження. Для того щоб домогтися максимального ефекту, слід ретельно підбирати косметичні засоби, які відповідають також типу шкіри, струткурі волосся і т.д ..

У догляді за фарбованим волоссям одну з головних ролей відіграють відновлюючі шампуні і кондиціонери, оскільки саме вони регулярно і щодня, використовуються для догляду за волоссям. Ці засоби зміцнюють верхній шар волосини, закриваючи лусочки кутикули, і тим самим запобігаючи вимиванню фарбуючих пігментів. Таким чином, волосся довше зберігає колір.

Шварцкопф бонакур

Але тільки спеціалізовані засоби для догляду за фарбованим волоссям додадуть волоссю неповторний блиск і пружність. Активні компоненти такої косметики захищають волокна волосся і зміцнюють зсередини, в той час як масла, які входять до складу, дозволяють домогтися насиченого, сяючого кольору. Також необхідно пам'ятати, що фарбоване волосся потрібно захищати від ультрафіолетового випромінювання, використовуючи спеціальні засоби з SPF - фактором.

Якщо Ви ніколи раніше не приділяли належної уваги складу шампунів, то прийшов час це змінити. Адже в складі є вся необхідна інформація, яка допоможе вибрати відповідний засіб для будь-якого типу шкіри і голови.

Склад шампунів

Основні складові шампуню для волосся: вода, детергенти (ПАР, поверхнево - активні речовини), загусники, консерванти, барвники, стабілізатори, активні компоненти.
Детергенти - це поверхнево - активні речовини (ПАР), що володіють миючою, розчинною, дезинфікуюючою і антисептичною дією. Детергент є основним «смисловим» компонентом шампуню для волосся, завдяки якому разом з утворючою піною з волосся видаляються шкіряне сало, пил і бруд.
Октілсаліцілат (Octyl Salicylate) / PABA - сонцезахисні компоненти, зберігають колір фарбованого волосся.

Існують більш і менш шкідливі ПАР. Найбільш шкідливі:

Амоній лаурил сульфат (Ammonium Lauryl Sulfate)
Амоній лаурет сульфат (Ammonium Laureth Sulfate)
Натрій лаурил сульфат (Sodium Lauryl Sulfate)
Натрій лаурет сульфат (Sodium Laureth Sulfate)

Це найнебезпечніші з 884 інгредієнтів для догляду за шкірою і волоссям. Але за сумісництвом вони - найдешевші і сильно піниться, їх навіть застосовують для знежирення двигунів автомобілів і миття підлог в гаражі. Тому економія в виборі косметичних засобів - це економія на своєму власному здоров'і.

Зволожуючий шампунь Індола

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з декількома популярними засобами, які забезпечують ефективний догляд за фарбованим волоссям.

Schwarzkopf BC Color Freeze Rich Shampoo - ніжний шампунь для фарбованого волосся, надає волоссю оптимальний рівень pH 4,5 для максимального збереження кольорових пігментів.

Indola Innova Color Shampoo - шампунь, оптимізований спеціально для фарбованого волосся і являє собою крок №1 в програмі по догляду за волоссям від Indola Innova Color. Також в своїй формулі, засіб містить кератин, який допомагає зберігати блиск і сяйво волосся.

Для того щоб не помилитися з вибором, обов'язково вивчіть всі деталі і подробиці опису, складу та відгуки людей, які вже випробували обраний засіб. Таким чином, Ви зможете підібрати для себе максимально схожий догляд.

Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Коментарі (2)
ProstoPrelest
12.02.2018 11:57
Добрый день, Ольга. Все бренды, которые упомянуты в статье выше, очень бережно ухаживают и практически не вредят структуре волоса. Максимально натуральный состав у косметики Rolland.
Ольга
12.02.2018 11:40
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в вашем ассортименте товаров продукция какого бренда считается наиболее безвредной для волос?
Кошик
ProstoPrelest
UA RU
(095) 713 71 72 Зворотній дзвінок